• NUTREND CARBOSNAC TUBKA 50 g

ENERGIA

SMAK NUTREND
6.50
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 0
odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
KURIER DHL 17
Kurier DHL 22
Dostępność 39

NUTREND ŻEL ENERGETYCZNY CARBOSNACK 50G 

NUTREND Carbo Snack Gel 50g przeznaczony jest do uzupełnienia energii w trakcie wysiłku fizycznego lub umysłowego. Przewaga węglowodanów prostych (szybka energia) w formie glukozy w kombinacji z maltodekstryną. Brak w składzie minerałów umożliwia dowolne łączenie z napojami sportowymi, bez ryzyka przedawkowania. Tauryna potęguje połączenie nerwowo-mięśniowe w sytuacjach wyczerpania energetycznego. Glicyna jest wykorzystywana jako źródło energii oraz zmniejsza negatywne działanie kwaśnych produktów przemiany materii powstających w trakcie wysiłku.

NUTREND Carbo Snack Gel Tubka 50g

  • Źródło szybkiej i efektywnej energii
  • Zawiera taurynę i glicynę
  • Nie obciąża układu pokarmowego
  • Ułatwia przyswajanie węglowodanów
  • Nie zawiera tłuszczu i sodu


Dawkowanie NUTREND Carbosnack: 
Podczas każdego wysiłku fizycznego, napięcia psychicznego (biznesmeni, studenci), a przede wszystkim w trakcie uprawiania każdej dyscypliny sportowej. Carbosnack dostarczy energii przed wysiłkiem, w trakcie, a także po jego zakończeniu, kiedy przyjęcie energii ma na celu skrócenie czasu regeneracji organizmu.

Stosować w razie potrzeby w trakcie aktywności fizycznej. Należy dostatecznie popić. Maksymalne spożycie 4 tubki dziennie. Dzieci do lat 3 1/2 tubki dziennie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.