• Wideokonsultacja / Konsultacja ofertowa

W myśl zasady, którą wyznajemy, że "Nie ma złych czy głupich pytań, są tylko źle dobrane buty" postanowiliśmy stworzyć mozliwości dla tych, którzy nie mogą nas odwiedzić osobiście: 
1. Wideoanalizy ONLINE, podczas której pomożemy Ci dobrać odpowiednie buty, abyś biegał długo, często i wolny od kontuzji.
2. Konsultacji ofertowej, gdybyś miał pytania odnośnie artykułów, którymi handlujemy. Wiemy o nich wszystko, bo sami je testujemy i testują je licznie nasi Klienci, dlatego mamy zebraną bogatą bazę opinii i doświadczeń. Czy to nie najlepsza rekomendacji? Nie wszystko znajdziesz w opisach więc nie bój się pytać!!!

Wystarczy wysłać SMS pod numer 881359427 a my odeślemy Ci link do wideokonsultacji. Możesz również zaprosić znajomych aby rozpocząć wspólną konwersację. Poprosimy Cię o wykonanie kilku prostych czynności, takich jak przysiad przodem, tyłem. Będziesz musiał stanąć na lewej nodze, później na prawej. Obejrzymy Twoje stopy w celu określenia ich szerokości w celu doboru szerokosci cholewki. Gwarantujemy przyjemną rozmowę, która pomoże nam polecić Ci najlepsze rozwiazanie. Bez wychodzenia z domu!

                  Potrzebujesz-zaledwie_.jpg