• BUTY BROOKS DEFYANCE 9 (W)

DAMSKI, BIEGANIE, TRENING, STARTY

Rozm. Brooks (W)
489.00 -39% 299.00
szt. Do przechowalni
Cena dostawy 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 160 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 5
Paczkomaty InPost 5
Kurier DHL 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność 1 szt.

BROOKS (M) DEFYANCE 9

KOLOR: ANTHRACITE

Model gwarantuje wysoki poziom amortyzacji i dobrą stabilność, bez wsparcia dla nadmiernych pronatorów. Dzięki podeszwie podzielonej na panele, model zapewnia szybkie przetaczanie ze śródstopia na palce. System sznurowania umożliwia ścisłe dopasowanie do stopy, która w tym modelu pozostaje sucha i nie grozi jej przegrzanie. To nasza neutralna wersja modelu Adrenaline.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje odpowiednią stabilność i równomiernie rozłożoną amortyzację. But dynamicznie dopasowuje się do kroku oraz prędkości, aby w niesamowity sposób oddać energię. Pozwala zarówno na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Niezależnie od wagi biegacza.

Cholewka

Air Mesh Upper to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. Wtedy kiedy to koniecznie - zwiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, aby stopy pozostały suche.

Uniwersalny partner biegowy

Defyance to odpowiedź na uniwersalne potrzeby biegowe: model zapewnia równowagę pomiędzy wsparciem i amortyzacją, pozwala na pokonanie naprawdę dużej ilości kilometrów bez nadmiernego zmęczenia.