• Kategorie
 • BUTY ASICS KAYANO 23 (M)

Symbol: T646N-4907

MĘSKIE, BIEGANIE, TRENING, STARTY, WSPARCIE

ROZMIAR OBUWIA
Brak towaru
759.00 -34% 499.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 160 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 5
Paczkomaty InPost 5
Kurier DHL 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.326 kg

BUTY BIEGOWE MĘSKIE KAYANO 23 ASICS

KOLOR: THUNDER BLUE/SAFETY YELLOW/INDIGO BLUE

 

Nowy GEL-Kayano® 23 posiada w podeszwie środkowej rewolucyjną technologię FlyteFoam™ dla optymalnej równowagi wysokiego poziomu amortyzacji i komfortu użytkowania. Cholewka w technologii FluidFit® wykorzystuje bezszwową, rozciągliwą siateczkę usprawniającą wsparcie przedstopia, przy jednoczesnym dostosowaniu do naturalnego ruchu stóp w celu stworzenia naturalnego dopasowania. System Forefoot and Rearfoot GEL® Cushioning amortyzuje wstrząsy po uderzeniu o twardą nawierzchnię i w połączeniu z Dynamic DuoMax™ Support System wspiera przetaczanie stopy od lądowania do fazy odbicia dla specyficznego rodzaju kroku wykonywanego przez biegaczy, których bieganie charakteryzuje się nadmierną pronacją.

 

 • Wybierz GEL-Kayano 23 na długie wybiegania – to numer 1 wśród butów dla nadmiernych pronatorów.
 • Zadbaj o swoje stopy - zapewnij im odpowiedni poziom amortyzacji GEL w pięcie i w śródstopiu. Ciesz się dynamiką buta jaką zapewnia technologia FluidRide oraz FlyteFoam
 • Twój but będzie dla ciebie jak druga skóra – sprawdź dopasowujacą się do stopy siateczkę cholewki FluidFit oraz system stabilizujących tajpów.
 • Przekonaj się, o ile lżejszy jest nowy GEL-Kayano 23!

 

Technologie, materiały i wyposażenie:

 • Rearfoot and Forefoot GEL® cushioning - System amortyzujący ASICS Gel jest prawdopodobnie najbardziej znany spośród wszystkich technologii ASiCS. Aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta. Do systemu amortyzującego ASICS Gel używa się różnych materiałów. W zależności od funkcji jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach. Kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. Neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybicia, oraz wspiera proces chodu.
 • Dynamic DuoMax® Support System - Wtryskiwany element podeszwy zaprojektowany dla specyficznych rodzajów stóp w celu podniesienia komfortu i utrzymania właściwego kierunku ruchu, składa się z dwóch elementów podeszwy środkowej o różnym poziomie gęstości i wkomponowanych tak aby łatwo kontrolować nadmierną pronację. Technologia, która jest rozwinięciem DuoMax® Support System.
 • FlyteFoam™ midsole technology - Technologia FlyteFoam™ to gwarancja niezrównanej amortyzacji. Zapomnisz o twardej nawierzchni, po której biegniesz. Praca inżynierów Instytutu Nauki Sportu w Kobe, zaowocowała stworzeniem podeszwy środkowej, łączącej w sobie lekkość oraz amortyzację. Dzięki zastosowaniu włókien organicznych, podeszwa FlyteFoam™ zapewnia dużo lepszą amortyzację od standardowej pianki EVA, a jednocześnie jest od niej sporo lżejsza. Nowa pianka, wykorzystywana na całej długości podeszwy, jest również odporna na odkształcanie, co sprawia, że nowy model jest świetnym partnerem nawet najdłuższych wybiegań!
 • FluidFit® upper - Technologia zastosowana w cholewce - Asics FluidFit® łączy multi-kierunkową rozciągliwą siatkę ze wzmocnieniami, które adaptują się do stopy sportowca, tworząc idealne dopasowanie do stopy.
 • FluidRide - Efekt ewolucji firmy ASICS w obszarze technologii podeszwy środkowej, zapewniającej wyjątkową lekkość i amortyzację. Dzięki tej technologii biegacze mogą pokonywać dłuższe dystanse w szybszym tempie. Zmiany dokonane w podeszwie środkowej pozwoliły zastosować nową, wyższą gęstość wkładki SpEVA 55, która wspólnie ze wzmocnionym zapiętkiem zapewnia najlepszą charakterystykę odbicia oraz amortyzację przy zachowaniu lekkości.
 • I.G.S. - Opracowany przez ASICS Impact Guidance System jest rozwiązaniem technicznym zastosowanym w budowie buta, dzięki któremu zachowana jest możliwość naturalnych ruchów stopy. I.G.S. ułatwia zachowanie naturalnego chodu. Ten rewolucyjny wieloskładnikowy system daje stopom swobodę, dzięki której możesz wykorzystać swój pełen potencjał sportowy. Zapewnia on obuwiu i stopom doskonałą możliwość współpracy przy bardziej naturalnym ruchu od pięty do palców.
 • Heel Clutching System™ Technology - Zapiętek zapewnia ulepszone wsparcie i gwarantuje najlepsze dopasowanie buta w okolicach pięty.
 • Guidance Line® - To widoczna linia w środkowej i zewnętrznej części podeszwy, która biegnie przez środek stopy od pięty do palców. Rezultatem jest dostosowująca się platforma buta, która zapewnia bardziej gładkie przejście od fazy uderzenia pięty o podłoże aż do momentu przejścia na palce przy każdym kroku. Automatycznie Guidance Line pomaga w ten sposób biegaczom utrzymać naturalny i sprawny sposób chodzenia, szczególnie na dłuższych dystansach.
 • Guidance Trusstic - Kompozytowy element podeszwy łączący piętę ze śródstopiem. Dzięki swej unikatowej konstrukcji z jednej strony usztywnia but, dzięki czemu jest on bardziej dynamiczny, z drugiej strony wspiera stopę podczas długotrwałego wysiłku - podtrzymując zmęczoną stopę, kontroluje pronację zmęczeniową.
 • vComforDry™ Lasting - Trwały materiał zastosowany we wkładce, który gwarantuje wysoki komfort użytkowania, zapewniając jednocześnie doskonałe odprowadzanie wilgoci oraz wysoki poziom oddychalności.
 • ComforDry™ X-40 Sockliner - Wkładka o podwyższonych właściwościach odbicia i amortyzacji, zapewniająca jednocześnie doskonałe odprowadzanie wilgoci oraz wysoki poziom oddychalności.
 • Drop - 10mm

image